GTS-GS

Firma „GTS-GS” została założona w 2005 roku przez Grzegorza Stawińskiego. Od samego początku koncentrowaliśmy się na produkcji precyzyjnych narzędzi, głównie dla przemysłu odlewniczego. Z racji tego, że pracownicy firmy są głównie inżynierami odlewniczymi, udaje nam się wykorzystać naszą wiedzę do doskonalenia narzędzi odlewniczych. Naszym głównym celem jest dostarczenie naszym Klientom produktów spełniających ich wymagania. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klienta i bardzo szybko wprowadzamy je do życia.

POLITYKA FIRMY

Naszym celem jest osiągnięcie i ciągłe przekroczenie światowej jakości w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji klienta. Nasz „state-of-art” w połączeniu z rozległą wiedzą na temat naszych inżynierów to klucz do sukcesu Klienta.

NASZ PARK MASZYNOWY

Nasz park narzędziowy składa się głównie z centrów obróbkowych DMG i niewielkich tokarek wraz z przyrządami pomiarowymi. Pozwala nam na obróbkę elementów Ściśle według wymaganych wartości z bardzo dużą dokładnością. Planujemy zakup nowych centrów obróbkowych głównie dla przemysłu odlewniczego (duże formy, rdzenie), ale także dla innych branż wymagających wysokiej wydajności.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  • ul. Okrężna 1,
    64-111 Lipno
    POLSKA

  • + 48 722 272 507